• image description
  • image description

Харьковские Тепловые Сети

Комунальне підприємство «Харківські Теплові Мережі»

тепло первой столицы

fb   tg   ig

Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі»

Видача технічних умов та погодження документації

Перелік додаткових послуг у сфері теплопостачання стосовно видачі технічних умов та погодження документації

Послуги надаються на підставі:

 Перелік послуг 
 № 
з/п
Найменування послугиВартість надання послуги, (у т.ч. ПДВ)
1Надання технічних умов на приєднання об'єктів до внутрішньоквартальних, розподільчих та магістральних зовнішніх теплових мереж, для бюджетних установ та інших суб'єктів господарювання.5265,00 грн.
2Надання технічних умов на підключення (реконструкцію) об'єктів до внутрішньої системи опалення/ГВП житлових будинків та нежитлових будівель для бюджетних установ та інших суб'єктів господарювання.4128,00 грн.
3Надання послуги з погодження проєктної документації на відповідність раніше наданим технічним умовам для бюджетних установ та інших суб'єктів господарювання.1086,00 грн.
4Надання послуги з погодження проєктної документації (виконавчих зйомок, зведених планів інженерних мереж, тощо) на прокладання зовнішніх інженерних комунікацій та розміщення інших об'єктів для бюджетних установ та інших суб'єктів господарювання.900,00 грн.
5Надання послуги з погодження топогеодезичних зйомок для бюджетних установ та інших суб'єктів господарювання. (1 формат).159,00 грн.

Умови надання послуги:

  • Послуга надається на підставі заяви замовника або уповноваженої ним особи, яка направляється в електронній формі з накладанням електронного підпису або у паперовій формі.

Якщо у вас є питання з приводу видачі технічних умов та погодження документації, звертайтесь за телефоном 737-87-54.