• image description
  • image description

Харьковские Тепловые Сети

Коммунальное предприятие «Харьковские Тепловые Сети»

тепло первой столицы


Коммунальное предприятие «Харьковские тепловые сети»

    ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ (КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ –                                                       ВІДБІР КОМПАНІЙ)

Країна: Україна
Проект: Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України (UDHEEP)
Кредит №.: 8387-UA
Назва: Розробка техніко-економічного обґрунтування введення в експлуатацію парового турбогенератору, встановленого на ТЕЦ-3 в місті Харків
Ідентифікаційний № (згідно Плану Закупівель): UDHEEP-KHTM-CQ-03

Україна отримала фінансування від Світового банку для реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання», та має намір використати частину коштів на консультаційні послуги.

Консультаційні послуги («Послуги») включають в себе: розробку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) введення в експлуатацію парового турбогенератору, встановленого на ТЕЦ-3 в місті Харків. В обсяг послуг і робіт, який буде виконуватися Консультантом, входить розробка ТЕО введення в експлуатацію парового турбогенератора ПТ-20-2,9/1,0 станційний №2. Консультант проводить всі необхідні виміри, розрахунки, обстеження і розробляє ТЕО відповідно до вимог ДБН А.2.2-3-2014.

Запропоновані рішення і результати ТЕО повинні бути достатніми для визначення видів і обсягів робіт, а також для подальшого прийняття Замовником рішення про доцільність проведення робіт, які необхідні для введення в експлуатацію парового турбогенератору.

Послуги повинні бути надані протягом дев’яти (9) місяців починаючи з червня 2016 року.

Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі» запрошує правомочні консультаційні фірми («Консультанти»), виразити свою зацікавленість у наданні Послуг. Зацікавлені Консультанти мають надати інформацію, що підтверджує наявність у них необхідної кваліфікації та відповідного досвіду для надання Послуг, які будуть оцінюватись шляхом порівняння з іншими зацікавленими консультантами.

Короткий список критеріїв відбору:
  • а) не менше десяти (10) років інженерного досвіду в сфері централізованого теплопостачання та енергетиці;
  • б) не менше трьох (3) успішно виконаних аналогічних завдань за останні шість (6) років, кращим є наявність виконаних завдань на території України;
  • в) кваліфікований персонал компанії з досвідом комплексної підготовки проектів та виконання аналогічних завдань.

Звертаємо увагу зацікавлених Консультантів на пункт 1.9 Посібника Світового Банку «Відбір та найм консультантів за кошти позик МБРР та кредитів і грантів МАР позичальниками Світового Банку» в редакції від січня 2011 року зі змінами від липня 2014 року («Посібник з відбору та найму консультантів»), що містить політику Світового Банку стосовно конфлікту інтересів.

Консультанти можуть об’єднатися з іншими фірмам у формі спільного підприємства або субпідрядних організацій із надання консультаційних послуг для підвищення рівня кваліфікації.

Консультанта буде відібрано відповідно до методу відбору на основі кваліфікації, опис якого наведено у Посібнику з відбору та найму консультантів.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою, що зазначена нижче, у робочі часи з 08:00 до 17:00 години за місцевим часом.

Вираження зацікавленості мають бути доставлені у письмовій формі за зазначеною нижче адресою (особисто, поштою, факсом або електронною поштою) до 15:00 за місцевим часом 5 квітня 2016 року. Вираження зацікавленості мають бути представлені із зазначенням наступної теми: «UDHEEP-KHTM-CQ-03: Вираження зацікавленості [назва Консультанта]» за вказаною нижче адресою:

Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі»
До уваги Романа Зінченко, керівник Регіональної групи управління проектом
вул. Плеханівська, 117-ч,
4 поверх, кімната 50
61037, Харків, Україна
Тел: +38 057 7585342
Факс: +38 057 7387120
E-mail: zinchenko.r.e@hts.kh.ua

Назад