• image description
  • image description

Харьковские Тепловые Сети

Коммунальное предприятие «Харьковские Тепловые Сети»

тепло первой столицы


Коммунальное предприятие «Харьковские тепловые сети»

    ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ (КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ –                                                       ВІДБІР КОМПАНІЙ)

Країна: Україна
Проект: Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України (UDHEEP)
Кредит №.: 8387-UA
Назва: Розробка проектно-кошторисної документації на реконструкцію теплових мереж в місті Харків
Ідентифікаційний № (згідно Плану Закупівель): UDHEEP-KHTM-CQ-05

Україна отримала фінансування від Світового банку для реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання», та має намір використати частину коштів на консультаційні послуги.

Консультаційні послуги («Послуги») включають в себе: розробку проектно-кошторисної документації на реконструкцію теплових мереж в місті Харків. Обсяг послуг, що надаються Консультантом, включає в себе виконання наступних завдань:
  • • Розробку проектної документації на реконструкцію близько 30 (тридцять) км теплових мереж (у двотрубному обчисленні) для 87 ділянок відповідно до вимог Технічного завдання і способу, погодженого із Замовником.
  • • Надання послуг авторського нагляду під час виконання робіт з реконструкції теплових мереж.

Послуги повинні бути надані протягом дванадцяти (12) місяців починаючи з травня 2016 року.

Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі» запрошує правомочні консультаційні фірми («Консультанти»), виразити свою зацікавленість у наданні Послуг. Зацікавлені Консультанти мають надати інформацію, що підтверджує наявність у них необхідної кваліфікації та відповідного досвіду для надання Послуг.

Короткий список критеріїв відбору:
  • а) загальна кваліфікація в секторі централізованого теплопостачання;
  • б) технічні та управлінські можливості фірми і пропонованих експертів. Наявність відповідних чинних сертифікатів, дозволів і ліцензій, необхідних для виконання Послуг (Проектні роботи) в Україні, а також наявність досвіду в Україні забезпечить перевагу;
  • в) досвід роботи із проектами, що фінансуються міжнародними фінансовими організаціями (Всесвітній банк, ЄБРР тощо).

Звертаємо увагу зацікавлених Консультантів на пункт 1.9 Посібника Світового Банку «Відбір та найм консультантів за кошти позик МБРР та кредитів і грантів МАР позичальниками Світового Банку» в редакції від січня 2011 року зі змінами від липня 2014 року («Посібник з відбору та найму консультантів»), що містить політику Світового Банку стосовно конфлікту інтересів.

Консультанти можуть об’єднатися з іншими фірмам у формі спільного підприємства або субпідрядних організацій із надання консультаційних послуг для підвищення рівня кваліфікації.

Консультанта буде відібрано відповідно до методу відбору на основі кваліфікації, опис якого наведено у Посібнику з відбору та найму консультантів.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою, що зазначена нижче, у робочі часи з 08:00 до 17:00 години за місцевим часом.

Вираження зацікавленості мають бути доставлені у письмовій формі за зазначеною нижче адресою (особисто, поштою, факсом або електронною поштою) до 15:00 за місцевим часом 18 березня 2016 року. Вираження зацікавленості мають бути представлені із зазначенням наступної теми: «UDHEEP-KHTM-CQ-05: Вираження зацікавленості [назва Консультанта]» за вказаною нижче адресою:

Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі»
До уваги Романа Зінченко, керівник Регіональної групи управління проектом
вул. Плеханівська, 117-ч,
4 поверх, кімната 50
61037, Харків, Україна
Тел: +38 057 7585342
Факс: +38 057 7387120
E-mail: zinchenko.r.e@hts.kh.ua

Назад