• image description
  • image description

Харьковские Тепловые Сети

Коммунальное предприятие «Харьковские Тепловые Сети»

тепло первой столицы

Коммунальное предприятие «Харьковские тепловые сети»


ПОВІДОМЛЕННЯ

      Комунальним підприємством “Харківські теплові мережі” в рамках реалізації Проекту “Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України”, який фінансується за рахунок позики Світового банку, за результатами проведення міжнародних конкурсних торгів (ідентифікаційний номер закупівлі UDHEEP-KHTM-ICB-17), 28.09.2016 р. було укладено контракт з їх переможцем (повідомлення про присудження контракту за наступним посиланням) на встановлення теплових лічильників та іншого механічного і електричного обладнання в теплових пунктах житлових будинків в місті Харків.

    Відповідно до цього контракту, в плині двадцяти восьми (28) місяців, згідно плану фінансування Світового банку, у період 2017-2019 рр., після настання ефективної дати початку контракту, підрядником буде встановлено одну тисячу (1000) приладів обліку теплової енергії із автоматизованими системами погодного регулювання із застосуванням насосів та інше.

    Перелік адресів житлових будинків де будуть проводитися роботи відповідно до зазначеного контракту доступний для завантаження за наступним посиланням >>>