• image description
  • image description

Харьковские Тепловые Сети

Коммунальное предприятие «Харьковские Тепловые Сети»

тепло первой столицы

Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі»

Повідомлення про оприлюднення


 Програми екологічної та соціальної оцінки, яка є частиною техніко-економічного обґрунтування для модернізації систем централізованого теплопостачання шести комунальних енергетичних підприємств (компаній) у містах Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Харків, Херсон, Миколаїв та Вінниця

Розробники

ÅF-Consult Ltd, Світовий банк, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Стислий виклад змісту Програми та Проекту:

   Програма Екологічної та Соціальної Оцінки є частиною техніко-економічного обґрунтування Проекту модернізації систем централізованого теплопостачання шести комунальних енергетичних підприємств (компаній) умістах Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Харків, Херсон, Миколаїв та Вінниця, розташованих в Україні.

   Метою Проекту є підвищення ефективності споживання теплової енергії в містах, включених до даної Програми. Елементи Програми, а саме будівництво нових котелень, модернізація старих котелень шляхом встановлення нових котлів або пальників, забезпечення котелень сучасними системами управління, реконструкція теплових мереж і теплопроводів, поліпшення теплоізоляції теплопроводів та обладнання систем розподілу тепла індивідуальними тепловими пунктами, які сприятимуть економії палива. В результаті будуть зменшені обсяги викидів CO2 і забруднюючих речовин у атмосферне повітря. Зниження обсягів споживання палива для централізованого теплопостачання має хоча й невеликий, проте все ж таки позитивний вплив на якість повітря. Очікується також підвищення якості і надійності послуг, таким чином, дана Програма сприятиме підвищенню рівня соціального добробуту у визначених регіонах.

   Коментарі, пропозиції або зауваження надсилати електронною та звичайною поштою на адресу, або телефонувати:

   комунальне підприємство «Харківські теплові мережі»

   61037, м. Харків, вул. Доброхотова, 11, тел. 758-84-92, факс 736-09-31, zinchenko.r.e@hts.kh.ua

   Коментарі, пропозиції або зауваження приймаються до кінця грудня 2013р. з дня оприлюднення Програми.

   Завантажити Екологічний звіт


Назад