ВХІД В ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»

Шановні користувачі!

Ви знаходитесь на сторінці входу в особистий кабінет на сайті КП «Харківські теплові мережі». В кабінеті Ви можете залишити показання своїх приладів обліку гарячої води та тепла та переглянути стан Вашого рахунку. Увійти до Особистого кабінету можна, використовуючи свій особовий рахунок та прізвище (Вхід за особовим рахунком), або зареєструватися, і в подальшому використовувати для входу логін та пароль (Вхід за логіном та паролем).

Зареєстрованим користувачам надається можливість перегляду останніх проведених платежів за послуги з постачання теплової енергії та гарячої води. Крім того, зареєстровані користувачі мають можливість додати до Особистого кабинету декілька квартир, за якими необхідно залишати показання приладів обліку. Після реєстрації вхід за особовим рахунком буде закритий.

Звертаємо Вашу увагу, що показання квартирних водомірів гарячої води Ви також можете залишити зателефонувавши за номерами (цілодобово): 728-18-90, 728-18-94, 728-18-95, 738-58-50, 738-58-51, 738-58-52 або через Telegram bot bot icon.

Показання водомірів холодної та гарячої води для КП «Харківводоканал» можно залишити на сайті КП «Харківводоканал». Майте на увазі, що показання гарячої води передані для КП «Харківводоканал» зберігаются окремо та в розрахунках КП «ХТМ» не враховуються.Опис входу за особовим рахунком

Для входу в систему Вам необхідно ввести Особовий рахунок та Прізвище.

Якщо Ви не пам'ятаєте Особовий рахунок, Ви можете знайти його на роздруківці рахунку за послуги КП «ХТМ». Написання прізвища має бути ідентичним вказанному на роздруківці рахунку (без ініціалів). Приведений нижче малюнок допоможе Вам знайти необхідні дані на роздруківці.

Реєстрація

Відновлення пароля


Опис входу за логіном та паролем

Вхід за Логіном та Паролем можливий лише для зареєстрованих абонентів. Для входу в систему Вам необхідно ввести Логін (адресу електронної пошти) та Пароль, які Ви вказали раніше при реєстрації.

Якщо Ви не являєтесь зареєстрованим користувачем, скористайтесь входом за особовим рахунком або зареєструйтесь, для чого перейдіть за посиланням Реєстрація.

Якщо Ви не пам'ятаєте свій пароль, скористайтесь посиланням Відновлення пароля.

До уваги користувачів, зареєстрованих на почтові адреси mail.ru, yandex або подібні

Вхід для таких адрес НЕ заборонений і Ви можете користуватись кабінетом звичним чином.

Проте, щоб мати можливість отримувати повідомлення від КП «ХТМ», почтову адресу слід змінити на будь-яку іншу адресу, що не потрапляє під санкції. Будь-ласка, після входу, перейдіть на сторінку Налаштувань (в верхньому меню праворуч) і поміняйте адресу пошти.


Працівникам КП «ХТМ»: вхід для передачі показань по будинкових ПО та ПО юр. осіб знаходиться тут.