• image description
  • image description

Харьковские Тепловые Сети

Коммунальное предприятие «Харьковские Тепловые Сети»

тепло первой столицы

Коммунальное предприятие «Харьковские тепловые сети»

ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ
(КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ – ВІДБІР КОМПАНІЙ)
Країна:Україна
Проект:Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України (UDHEEP)
Кредит №.: 8387-UA
Назва:Технічний нагляд за виконанням робіт в м. Харків
Ідентифікаційний № (згідно Плану Закупівель): UDHEEP-KHTM-CQ-01

Україна отримала фінансування від Світового банку для реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання», та має намір використати частину коштів на консультаційні послуги.

Консультаційні послуги («Послуги») включають в себе: технічний нагляд за виконанням робіт в місті Харків. Основна мета завдання – здійснення Консультантом будівельного технічного нагляду та представлення інтересів Замовника під час виконання робіт з реконструкції, технічного переоснащення діючих об’єктів архітектури, інженерних мереж і комунікацій Замовника, під час реалізації стандартних контрактів Світового Банку «Проектування, постачання та монтаж» (відповідно до Завдань №№1-4).

Обсяг послуг, що надаються консультантом включають в себе чотири завдання:

Завдання 1. Технічний нагляд за виконанням робіт по контракту UDHEEP-KHTM-ICB-07 «Будівництво когенераційної станції електричною потужністю 1 МВт на котельні по вул. Академіка Проскури, 1 в м. Харків»;

Завдання 2. Технічний нагляд за виконанням робіт по контракту UDHEEP-KHTM-ICB-08 «Будівництво когенераційної станції електричною потужністю 4 МВт та тепловою потужністю 4,3 МВт з реконструкцією адміністративно-виробничого корпусу на котельні по вул. Артема Веделя, 4 в м. Харків»;

Завдання 3. Технічний нагляд за виконанням робіт по контракту UDHEEP-KHTM-ICB-11 «Модернізація насосних станцій та котелень з реконструкцією розподільчих пристроїв 6 кВ, заміною насосних агрегатів та встановленням перетворювачів частоти на електродвигунах насосних агрегатів в м. Харків»;

Завдання 4. Технічний нагляд за виконанням робіт по контракту UDHEEP-KHTM-ICB-12 «Введення в експлуатацію парового турбоагрегату, встановленого на ТЕЦ-3 в м. Харків».

Послуги повинні бути надані протягом тридцяти чотирьох (34) місяців починаючи з березня 2017 року.

Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі» запрошує правомочні консультаційні фірми («Консультанти»), виразити свою зацікавленість у наданні Послуг.

Зацікавлені Консультанти мають надати інформацію, що підтверджує наявність у них необхідної кваліфікації та відповідного досвіду для надання Послуг.

Короткий список критеріїв відбору:
  • а) загальний досвід з технічного нагляду за роботами в галузі централізованого теплопостачання;
  • б) досвід виконання аналогічних завдань з технічного нагляду в галузі централізованого теплопостачання;
  • в) технічний та управлінський потенціал компанії (наявність у експертів діючих українських сертифікатів, що дозволяють здійснювати технічний нагляд відповідно до завдань);
  • г) наявність досвіду технічного нагляду в Україні надає перевагу;
  • д) досвід роботи в проектах, що фінансувалися міжнародними фінансовими установами (Всесвітній Банк, ЄБРР та інші).

Звертаємо увагу зацікавлених Консультантів на пункт 1.9 Посібника Світового Банку «Відбір та найм консультантів за кошти позик МБРР та кредитів і грантів МАР позичальниками Світового Банку» в редакції від січня 2011 року зі змінами від липня 2014 року («Посібник з відбору та найму консультантів»), що містить політику Світового Банку стосовно конфлікту інтересів.

Консультанти можуть об’єднатися з іншими фірмам у формі спільного підприємства або субпідрядних організацій із надання консультаційних послуг для підвищення рівня кваліфікації.

Консультанта буде відібрано відповідно до методу відбору на основі кваліфікації, опис якого наведено у Посібнику з відбору та найму консультантів.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою, що зазначена нижче, у робочі часи з 08:00 до 17:00 години за місцевим часом.

Вираження зацікавленості мають бути доставлені у письмовій формі за зазначеною нижче адресою (особисто, поштою, факсом або електронною поштою) до 15:00 за місцевим часом 5 грудня 2016 року. Вираження зацікавленості мають бути представлені із зазначенням наступної теми: «UDHEEP-KHTM-CQ-01: Вираження зацікавленості [назва Консультанта]» за вказаною нижче адресою:

Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі»
До уваги Романа Зінченко, керівник Регіональної групи управління проектом
вул. Плеханівська, 117-ч,
4 поверх, кімната 50
61037, Харків, Україна
Тел: +38 057 7585342
Факс: +38 057 7387120
E-mail: zinchenko.r.e@hts.kh.ua

Назад