• image description
  • image description

Харьковские Тепловые Сети

Коммунальное предприятие «Харьковские Тепловые Сети»

тепло первой столицы

Коммунальное предприятие «Харьковские тепловые сети»

Не отображается

До уваги споживачів, які у опалювальному сезоні 2015-2016 рр. користувались субсидією на оплату послуг з централізованого опалення

У вересні 2016 року, у відповідності з вимогами Постанови Кабінету Міністрів України від 23.08.2016 №534, КП «Харківські теплові мережі» виконало розрахунок сум невикористаної  субсидії з централізованого опалення по особових рахунках споживачів, у яких сума нарахувань за послуги з централізованого опалення за опалювальний період 2015-2016 рр. була менша ніж сума отриманої субсидії за цю послугу.

Розрахунок суми невикористаної субсидії виконаний підприємством у відповідності з «Порядком розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення» (надалі - Порядок), затвердженим Постановою КМУ від 23.08.2016 №534.

Суми розрахунку невикористаної субсидії будуть відображені у рахунках за послуги з теплопостачання за вересень 2016 року.

З Порядком можна ознайомитись на сайті підприємства в роздилі нормативно правових актів