• image description
  • image description

Харьковские Тепловые Сети

Коммунальное предприятие «Харьковские Тепловьiе Сети»

тепло первой столицы

Коммунальное предприятие «Харьковские тепловые сети»

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 744 «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів щодо оплати послуги з централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення» затверджено “Зміни, що вносяться до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”.

Цим документом уряд надає можливість українським сім’ям, які не підпадають під дію житлової субсидії, сплачувати рахунки за централізоване опалення рівними частинами протягом року, тобто, у споживачів буде можливість в опалювальний період сплачувати лише 50% вартості спожитих послуг з централізованого опалення, решту - 50% рахунку - доплатити у літній період.

Для цього споживачу варто звернутися із письмовою заявою (при собі також необхідно мати паспорт або інший документ, який підтверджує особу), до КП “Харківські теплові мережі” про надання розстрочки в оплаті послуги з централізованого опалення. Починаючи з дати подання заяви щомісяця протягом опалювального періоду підприємство виставлятиме рахунки у вигляді 50% від нарахованої плати за спожиту послугу.

Решту суми – неоплачених 50% від нарахованої протягом опалювального періоду плати за послугу з централізованого опалення виставлятиметься споживачу протягом міжопалювального періоду щомісяця рівними частинами, починаючи з травня до вересня включно.

Розрахунок та розподіл рівними частинами протягом кожного місяця міжопалювального періоду суми неоплачених 50% від нарахованої протягом опалювального періоду плати за житлово-комунальну послугу з централізованого опалення буде здійснювати КП “Харківські теплові мережі”.

Для оформлення розстрочки в оплаті послуги з централізованого опалення споживачеві необхідно звернутися до центрального абонентного залу або до районної філії КП “Харківські теплові мережі” за адресами:

Назва філії Місце знаходження абонентного залу філії Режим роботи
Індустріальна пр. Архітектора Альошина, 35, т.703-36-76 понеділок- четвер з 8.00 до 17.00, п`ятниця з 8.00 до 16.00 перерва з 12.12 до 13.00 субота, неділя - вихідні
Слобідська бул. Жасміновий, 3а, т.97-81-39
Немишлянська вул. Танкопія, 11/1, т.392-02-88
Шевченківська пр. Науки, 49а, т.715-37-51
Київська вул. Метробудівників,13, т.65-47-51
Московська вул. Світла, 11а, т.365-06-27
Новобаварська вул. Ю. Паращука, 4а, т.370-25-80
Холодногірська вул. Полтавский шлях, 152б, т.372-75-35
Основ'янська вул. Москалівська, 5а, т.733-04-02
Роганська вул. С.Грицевця, 29, т.756-32-33, 756-32-34
«Харківтеплозбут» вул. Мефодіївська,11, т.736-08-68

 

Зразок Заяви на розстрочку...

КП “Харківські теплові мережі”
_______________________________
(найменування виконавця послуги
з централізованого опалення)

Заява
Я _____________________________________________________________,
(прізвище, ім'я та по батькові)
що проживаю за адресою _______________________________________,
(адреса)

та яка (який) є власником (наймачем, орендарем) житлового приміщення (будинку садибного типу, квартири) і отримувачем житлово-комунальної послуги з централізованого опалення згідно договору № ___________від ________________,
прошу надати розстрочку в оплаті житлово-комунальної послуги з централізованого опалення на опалювальний період 20___/20___ р.р з ______ місяця 20___ року.

Гарантую у визначений термін здійснювати оплату 50% від нарахованої плати за послугу з централізованого опалення протягом опалювального періоду та розрахованої і розподіленої рівними частинами протягом кожного місяця міжопалювального періоду суми неоплачених 50% від нарахованої плати за житлово-комунальну послугу з централізованого опалення.

Підтверджую відсутність субсидії на оплату житлово-комунальної послуги з централізованого опалення на опалювальний період 20 __/ 20 __ р.р.

 

Дата  Підпис