• image description
  • image description

Харьковские Тепловые Сети

Коммунальное предприятие «Харьковские Тепловые Сети»

тепло первой столицы

Коммунальное предприятие «Харьковские тепловые сети»

Не отображается

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 744 «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів щодо оплати послуги з централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення» затверджено “Зміни, що вносяться до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”.

Цим документом уряд надає можливість українським сім’ям, які не підпадають під дію житлової субсидії, сплачувати рахунки за централізоване опалення рівними частинами протягом року, тобто, у споживачів буде можливість в опалювальний період сплачувати лише 50% вартості спожитих послуг з централізованого опалення, решту - 50% рахунку - доплатити у літній період.

Для цього споживачу варто звернутися із письмовою заявою (при собі також необхідно мати паспорт або інший документ, який підтверджує особу), до КП “Харківські теплові мережі” про надання розстрочки в оплаті послуги з централізованого опалення. Починаючи з дати подання заяви щомісяця протягом опалювального періоду підприємство виставлятиме рахунки у вигляді 50% від нарахованої плати за спожиту послугу.

Решту суми – неоплачених 50% від нарахованої протягом опалювального періоду плати за послугу з централізованого опалення виставлятиметься споживачу протягом міжопалювального періоду щомісяця рівними частинами, починаючи з травня до вересня включно.

Розрахунок та розподіл рівними частинами протягом кожного місяця міжопалювального періоду суми неоплачених 50% від нарахованої протягом опалювального періоду плати за житлово-комунальну послугу з централізованого опалення буде здійснювати КП “Харківські теплові мережі”.

Для оформлення розстрочки в оплаті послуги з централізованого опалення споживачеві необхідно звернутися до центрального абонентного залу або до районної філії КП “Харківські теплові мережі” за адресами:

Назва філії Місце знаходження абонентного залу філії Режим роботи
Індустріальна пр. Архітектора Альошина, 35, т.703-36-76 понеділок- четвер з 8.00 до 17.00, п`ятниця з 8.00 до 16.00 перерва з 12.12 до 13.00 субота, неділя - вихідні
Слобідська бул. Жасміновий, 3а, т.97-81-39
Немишлянська вул. Танкопія, 11/1, т.392-02-88
Шевченківська пр. Науки, 49а, т.715-37-51
Київська вул. Метробудівників,13, т.65-47-51
Московська вул. Світла, 11а, т.365-06-27
Новобаварська вул. Ю. Паращука, 4а, т.370-25-80
Холодногірська вул. Полтавский шлях, 152б, т.372-75-35
Основ'янська вул. Москалівська, 5а, т.733-04-02
Роганська вул. С.Грицевця, 29, т.756-32-33, 756-32-34
«Харківтеплозбут» вул. Мефодіївська,11, т.736-08-68

 

Зразок Заяви на розстрочку...

КП “Харківські теплові мережі”
_______________________________
(найменування виконавця послуги
з централізованого опалення)

Заява
Я _____________________________________________________________,
(прізвище, ім'я та по батькові)
що проживаю за адресою _______________________________________,
(адреса)

та яка (який) є власником (наймачем, орендарем) житлового приміщення (будинку садибного типу, квартири) і отримувачем житлово-комунальної послуги з централізованого опалення згідно договору № ___________від ________________,
прошу надати розстрочку в оплаті житлово-комунальної послуги з централізованого опалення на опалювальний період 20___/20___ р.р з ______ місяця 20___ року.

Гарантую у визначений термін здійснювати оплату 50% від нарахованої плати за послугу з централізованого опалення протягом опалювального періоду та розрахованої і розподіленої рівними частинами протягом кожного місяця міжопалювального періоду суми неоплачених 50% від нарахованої плати за житлово-комунальну послугу з централізованого опалення.

Підтверджую відсутність субсидії на оплату житлово-комунальної послуги з централізованого опалення на опалювальний період 20 __/ 20 __ р.р.

 

Дата  Підпис