• image description
  • image description

Харьковские Тепловые Сети

Коммунальное предприятие «Харьковские Тепловые Сети»

тепло первой столицы

Коммунальное предприятие «Харьковские тепловые сети»

Не отображается

Про внесення змін, порядок призначення та надання населенню субсидій

Шановні споживачі.

            Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 300 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” внесені зміни  до:             

- Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для  відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”,

- постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 року № 534 “Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) та послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення”.

            П. 49 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630 зазначено, що “виконавці за підсумками опалювального періоду подають інформацію про нарахування плати за послугу з централізованого опалення (у розрізі кожного місяця та з урахуванням усіх проведених перерахунків) структурним підрозділам з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві і Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад для здійснення перерахунку розміру призначених субсидій”.

            Постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 року № 534 “Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) та послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення” передбачено, що підприємство до 1 червня повинно провести розрахунок  невикористаних сум субсидій з централізованого опалення та постачання гарячої води.

            В рахунках за послуги з теплопостачання за травень споживачам, які користуються субсидією та станом на  1 травня 2017 року мали переплату за послуги з теплопостачання, будуть відображені невикористані суми субсидії по централізованому опаленню та гарячому водопостачанню, які будуть повернуті до бюджету.